KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10616072

nr 1061 6072

Akvarell

Delton, signerad. -27, Orientaliskt motiv, 30x23

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 10 oktober 2016
kl 18:40:50